top of page

Hakkımızda Her Şey

Toroslar Otomatik Kapı olarak Antalya'da Otomatik Kapı sektörü dışında ManavgatAksu, Serik, Kemer, Kumluca, Korkuteli, Elmalı, Belek'te Otomatik Kapı sektörleri ve ayrıca Burdur ve Bucak'ta Otomatik Kapı sektörlerinde de Yana Kayar Bahçe Kapısı, 90 Derece Bahçe Kapısı, Fotoselli Kapı, 90 Derece Kapı, Otomatik Kepenk, Otomatik Kollu Bariyer, Hidrolik Mantar Bariyer, Otomatik Kapalı Garaj Kapısı, Seksiyonel Kapı (Endüstriyel Kapı) hizmeti vermekteyiz.

Kurulduğumuz 2019 yılından beri Antalya'da Otomatik Kapı sektöründe lideriz ve bu süre zarfında küçük büyük demeden başta Antalya'da Otomatik Kapı sektörü olmak üzere ManavgatAksu, Elmalı, Serik, Kemer, Korkuteli, Belek, Kumluca'da Otomatik Kapı ile Burdur ve Bucak'ta Otomatik Kapı sektörlerinde de müşterilerimize en uygun fiyatla, en kaliteli ürünleri tedarik etme konusunda uzmanlaştık. Dünya standartlarına uygun, kaliteli ürünler sunmak amacıyla Otomatik Kapı Sistemleri'nde beyin fırtınası yapmaktan keyif alıyoruz. Avantajımız ve farkımız; genç, dürüst, başarıya hevesli ve insan kazanmaya yönelik adımlar atan bir ekip olmamızdır. 

Müşterilerimize sunduğumuz ürünler, marka olarak dünyaca tanınmış ve tercih edilen; dünya genelinde kullanıcıların beğenisini kazanmış olduğundan, Antalya, ManavgatAksu, Serik, Kemer, Kumluca, Korkuteli, Elmalı, Belek, Bucak ve Burdur bölgelerinde çok kısa sürede büyük başarılara aday olduk. 

Toroslar Otomatik Kapı olarak başta Antalya'da Otomatik Kapı sektörü ile Aksu, SerikKumluca, Korkuteli, KemerElmalı, Belek, Manavgat'ta Otomatik Kapı ile Burdur ve Bucak'ta Otomatik Kapı sektörlerinde satış, montaj ve satış sonrası desteğini sunduğumuz her ürünle gurur duyuyoruz. Sektörümüz zamanla çok değişmiş olsa da, detaylara gösterdiğimiz önem, sunduğumuz ürünlerin kalitesi ve müşterilerimize verdiğimiz değer hiç değişmedi. Ürünlerimiz, satış ve teknik servis konularında bilgi almak için bizi arayın.

Referanslarımız için tıklayın

  • Google Places
  • Facebook
  • Instagram

Ürünlerimiz için tıklayın

bottom of page